ManUtdFanatics.com info itt.

Friss topikok

2008.04.09. 13:20 CanTiii19

Doni az Old Traffordon javítana

Nagyot hibázott a Stadio Olimpicóban Rooney gólja előtt, szerdán a félelmetes Old Traffordon szeretné kiköszörülni a csorbát Doni. Az AS Roma brazil kapusa a csapat minden szimpatizánsát arra buzdítja, bízzanak a sikerben, még nincs lefutva a továbbjutás kérdése, a Manchester United otthonában is kiharcolhatják a Farkasok a BL-elődöntőt.

Több száz római szurkoló kísérte ki a repülőtérre Lucaino Spalletti vezetőedző együttesét, amely ma délelőtt elutazott Manchesterbe, a Bajnokok Ligája-negyeddöntő szerdai visszavágójára. Az AS Roma kapusa még bízik a csodában, a hazai 0-2 után még mindig van egy hajszálnyi remény a legjobb négy közé jutásra.

"A végsőkig hinnünk kell a győzelemben, és ha ez egyszer mellénk állna a szerencse, óriási meglepetést szerezhetnénk szurkolóinknak" - nyilatkozta a felszállás előtt Doni, aki a római találkozó második félidejében látványos hibát vétett, a kezei közül kicsorgó labdát a hazai védők hathatós támogatása mellett Rooney passzolta az üres kapuba, gyakorlatilag bebiztosítva a Manchester United továbbjutását.