Komolyan mondom sajnálom hogy Carrick és Fletcher nem került be, pedig nem hittem volna kb 1 hónapja hogy ezt fogom mondani :D Ezzel a csapattal történelmet KELL írni hogy emlékezzen midnenki rá! Mert ez a csapat megérdemelné sztem!!!

--------Carrick--Hargreaves---------
Ronaldo------Anderson-----------Nani
--------------Rooney----------------

csabi 2008.02.20. 20:16:36

figyu, a www.manutdonline.hu n ki szokta nézni a meccset, vagy ti hol nézitek???????????léci irjatok hogy lesitek ezt a meccset kösziii

Tommy_ 2008.02.20. 20:28:44

Sztem x lesz... 1-1 v. 2-2

Roo 2008.02.20. 20:31:30

Én is ugy tettem volna össze mint Becksy23 de igyis jo am remélem nem azért merad ki tevez mert vmi baja van remélem azért mert idegenben vagyunk meg minden

cccp23 2008.02.20. 20:31:33

Sztem jó ez a kezdő. Idegenben nem baj az óvatosság. Ráadásul Anderson nagyon jól játszik ebben a pozícioban, sokkal kevesebb a védekező feladata.

Tevez 2008.02.20. 20:49:56

Hát ez beszarás tevez nincs kezdőbe??? basszák meg!

MÁJTIKA 2008.02.20. 20:52:49

Láttátok Croni lövéséél a visszajáccást! Zöld lézerfények voltak rajta! Ugyanien lézerrel vakították el a német játékosokat a német osztrák válogatott meccssen! Majd figyeljetek! Ien aljas geci franciák!

MÁJTIKA 2008.02.20. 20:55:19

ennek lesz még viszhangja! Mármint h a mai meccsen is!

Nameless 2008.02.20. 20:58:14

Valaki pls adjon egy linket, hogy melyik adón nézi pontosan mert már k*rvára elegem van ebből az egész szarTV-ből!!

Nameless 2008.02.20. 21:02:24

Az miért van hogy el se kezdi betölteni ez a ratyi??????A k**** annyát b***** szájba ez a ki****** viasat, hogy nem tudják adni a meccsünket!!ARRRGHH

Nameless 2008.02.20. 21:04:53

**probléma megoldva**

csabi 2008.02.20. 21:09:45

NAMELESS, léci adj egy linket amin nézni tudnám a meccset PLZZZZZZZZZZ

Nameless 2008.02.20. 21:12:40

Itt találtam, asszem az SHTV-nél a 2. sopcast-os linkre nyomtam....de leeht,hogy neked másik működik,próbálgass

pplive.uw.hu/greatsport.html
Nekem kifogástalanul működik (ha a kommentárt nem hallgatom:D)

Maggot 2008.02.20. 21:25:33

sam: ezért jó h én angol kommentárt hallgatok :D:D:D

sam 2008.02.20. 21:25:58

pff ez helyzet...nem kéne szabálytalankodni ilyen helyen...

sam 2008.02.20. 21:26:56

Celtic 2 - 1 Barca

MÁJTIKA 2008.02.20. 21:31:46

Sztem giggs- Brown eset tudatos volt csak nem jött össze ;)

Szabi7 2008.02.20. 21:37:48

Na hát,az 1. félidő után annyit,voltak helyzeteink...ha Wazza kicsit korábban rúgja el a labdát...nagy ziccer volt..de azért 1-2-szer megállt bennem az ütő..mint pl. mikor Rio sután ért a labdába és majdnem öngól lett...de azért megvoltak a helyzeteink...remélem a 2. félidőben már gólt is lövünk mert fontos lenne...ja és ne kapjunk...GO MU!!!

MÁJTIKA 2008.02.20. 21:39:43

1gól min kell idegenbe mer különben cinkes lesz az OT-on :)

sam 2008.02.20. 21:39:47

Sztem a támadásokat kéne erőltetni, mert még mindig jobb egy 1-1 mint egy 0-0.

Tommy_ 2008.02.20. 21:54:14

Evra mien cseleket csinált.. hűha:D

Tommy_ 2008.02.20. 21:57:49

1-0 Benzema...pff..ha Roo belövi azt az ordító ziccert...áhhh kurva élet..

Maggot 2008.02.20. 21:58:05

Jah csak futhatunk az eredmény után!!! :(

Nameless 2008.02.20. 21:58:14

:(
Meg kellett volna előznünk a bajt - Benzema igazolásával...

RedDevil 2008.02.20. 22:00:26

Hozzunk már be egy kurva csatárt..

Maggot 2008.02.20. 22:02:54

Lényeg h ne kapjunk még egy gólt mert akkor nehéz helyzetben leszünk!!!

Tommy_ 2008.02.20. 22:03:28

Nemértem h mi a faszért nemlehetett betenni Tevezt v. Sahát Roo mellé...ezt is eltaktikázza fergie... ha így hgaladunk kiesünk minden sorozatból:(

sam 2008.02.20. 22:09:03

Tény, hogy nem ment Giggsnek, de sztem Scholest fönn lehetett volna hagyni. 3. cserének sztem nem lenne rossz ötlet egy Carrick-Brown csere, Hargo pedig visszamenne jobbhátvédbe.

Maggot 2008.02.20. 22:09:31

Többesszámban kértem, szóval Posche-t nem kapsz! :D :D

sam 2008.02.20. 22:10:56

ÚRISTEEEEN.....

sam 2008.02.20. 22:12:30

Nem múlt sokon...egyébként nálam nagyon jól hallani, hogy a közönség végig Benzemát élteti. Nem csoda ha nem akar távozni.

Maggot 2008.02.20. 22:12:40

Azt hittem h Rooney nem ért bele :( :'(

Maggot 2008.02.20. 22:13:24

Ronaldo-n láccik h hajtani akar!

Zozo 2008.02.20. 22:14:22

Giggs és Scholes remek edzők lennének most, de a pályán már nem az igazi, rossz volt a taktika, mikor ébred fel már Ferguson hogy ők már öregek???? 70. percben? vesztésre áll a csapat???

Maggot 2008.02.20. 22:15:43

Hiába öregek!
A rutin néha többet számít mint a kor!

Tommy_ 2008.02.20. 22:22:18

ilyen játékkal ne várjátok h egyenlítsünk....

Maggot 2008.02.20. 22:24:03

igazad van sajnos :(

RedDevil 2008.02.20. 22:24:55

Tevez meg odaíveli a kapusnak..teljesen szét vagyunk esve..

Maggot 2008.02.20. 22:25:05

Nem állva kellett volna ellőnie Teveznek!

Nameless 2008.02.20. 22:29:48

Már azt hittem kihagyjuk ezt a helyzetet is...

sam 2008.02.20. 22:32:04

Elképesztő mázlisták vagyunk :D

Maggot 2008.02.20. 22:32:17

Nah most már várjuk az Old Trafford-ot!!!:P

Tommy_ 2008.02.20. 22:32:37

Ismét Naninak köszönhetjük akit már rég a kezdőbe kéne tenni!!!

RedDevil 2008.02.20. 22:36:10

Teljesen megfelelő eredmény született, az Old Traffordon behúzzuk! ;)

Szabi7 2008.02.20. 22:40:38

Huhúú...eeeeeeez megleg volt...ha nincs Tevez...wáááh...ez az 1-1 nagyon jó eredmény...az OT-n biztos jobban játszunk,és kiejtjük a Lyont...GO MU!!!

lackóó 2008.02.20. 22:41:24

Kellett, kellett...:):)

kiskacsa 2008.02.20. 22:42:14

pfff...de kellett az a Tevez gól!
van egy mondás: "Idegenbe jó az X" :)

Zoli 2008.02.20. 22:46:30

Benzema gólja emlékeztet valamire, pontosabban a Real elleni BL meccsre. Beckham gólt lôtt annak a csapatnak ahova igazolt (sajnos, hogy igazolt). Remélem Benzemával is ez történik. :D

Wazza 2008.02.20. 22:47:01

Nagyon jó eredmény, Old Traffordon nyerni kell!!
Scholes és Giggsy elég halvány volt, bár utóbbi az első félidőben még villogott. Nagyot lendítettek a cserék, Nani tarthatatlan volt, Tevezt is sokszor lefaltolták, szép volt a gól!!
Rooney első félidős ziccere kár,hogy nem ment be, parádés volt az egész mozdulatsor. A 451 megint megbukott, Anderson csak kereste a helyét. Hargo jól szűrt,a védelem rendben volt, bár látszott, hogy nagyon erőltetik a bal oldali támadásokat(Brown).
Benzema nagyon jó, ma is látszott, 2 helyzet 1 gól, nem is akármilyen. Alig volt helye, ennél precízebben nehezen lehetett volna belőni, ráadásul ballal. Ben Arfat sem véletlenül figyeljük, összekavarta rendesen a védelmet párszor.:)

tomika 2008.02.20. 22:47:03

Annyira nem volt valami izgalmas meccs d enem is volt rossz! Nagyon jo az iksz otthon az OT-n ugyis megverjük öket! Glory Glory MU

Gege 2008.02.20. 23:23:22

Nagyonjó pozícióban vagyunk!Otthon kevés gólt kaptunk eddig,és nagyon jó a gólarányunk!Ez az idegenbeli egy gól nagyon sokat ér!Az OT-n viszont kötelező lesz megverni a Lyon-t!Ez volt az az x,ami nem hasonlítható a Spurs ellenihez!

Laci 24 2008.02.20. 23:40:33

TEVEZ! Nem is értem miért nem kezdett, de remélem a mester rájött, hogy ez az egy csatáros játék nem jön be mindig. Ez a gól nagyon kellett, mert így sokkal előnyösebb helyzetben vagyunk, mint pl az Arsenal, akik OTTHON sem tudtak gólt lőni az egyébként is lélektelenül és lassan játszó Milan-nak.

GO GO MU! Hétvégén bedaráljuk a Newcastle-t!

kiskacsa 2008.02.21. 08:14:22

Tegnap naon örültem az X-nek...de ma így visszagondolva..hát nyerhető meccs volt, de ez már mindegy.

Benzema számomra tegnap is bizonyította, hogy naon jó játékos...és sztem Ő kell nekünk!

kiskacsa 2008.02.21. 11:01:48

Na mi a helyzet?Nagyon nagy a csend!(Csak én szedek itt Béres cseppet?:))
Vagy mindenki iskolába van?vagy sok a meló?

Szombat: NC-MU 18.15-kor...pff csak a győzelem elfogadható!

Scholes18 2008.02.21. 11:47:55

Arsenal kivel jáccik?

Petykooo 2008.02.21. 11:53:34

Birmingham - Arsenal lesz úgytudom, otthon 1-1-et játszott a szarzenál velük, szóval reméljük egy döntetlenre most is jók lesznek minimum...